Rok szkolny 2017/2018

22.06.2018r. Apel na zakończenie roku szkolnego

21.06.2018r. Msza na zakończenie roku szkolnego

11-12.06.2018r. Wycieczka klasy 3a i 4c w Kotlinę Kłodzką

8.06.2018r. Dzień Sportu Szkolnego

8.06.2018r. PIKNIK RODZINNY I BAJKOWA NOC KLASY 3A

17.05.2018r. ŚWIATOWY DZIEŃ PUSTEJ KLASY

17.05.2018r. Turniej piłki siatkowej

17.05.2018r. Jedynka na Okręgowym Konkursie Ekologiczno-Wędkarskim

17.05.2018r. Klasa 3a i 3d na wycieczce w Jeziorach Wysokich

12.05.2018r. W Europie jeździmy bezpiecznie – finał XV edycji Konkursu

7-11.05.2018r. Wycieczka do Świnoujścia klasy 2a, 3b, 3c

5.2018r. JEDYNKA NA MUNDIALITO 2018

5.2018r Lekkoatleci

5.2018r. PASOWANIE NA CZYTELNIKA - KLASA 1B

5.2018r. PASOWANIE NA CZYTELNIKA - KLASA 1A

5.2018r. 3c na działkach w Dłużku

5.2018r. 3a na działkach w Dłużku

5.2018r. 3d na działkach w Dłużku

14-16.05.2018r. Wycieczka do Warszawy

27.04.2018r. Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Myśląc Ojczyzna"

27.04.2018r. MAM TALENT

27.04.2018r. Koncert charytatywny na rzecz dzieci z Ukrainy

26.04.2018r. Lekcja patriotyzmu w klasach 1-3 "Moja mała i duża ojczyzna"

25.04.2018r. Jedynka na Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych w Jasieniu

25.04.2018r. Nadia Świderska z klasy IIa - finalistka wojewódzkiego konkursu recytatorskiego

25.04.2018r. 3d i 5b z okazji Dnia Ziemi sprząta teren za zalewem

23.04.2018r. DZIEŃ ZIEMI

18.04.2018r. 100 krzewów ozdobnych wokół Jedynki na 100 - lecie Niepodległości

 

17.04.2018r. Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

17.04.2018r. Pomagamy Olkowi i jego rodzinie

14.04.2018r. Szkolne Koło Wolontariatu "SERCE NA DŁONI" I KLASA VIIA porządkują park przy ul. Kilińskiego

14.04.2018r. Dzień Czekolady

Przedszkolaki w naszej szkole

9.04.2018r. Nasze szkolne SŁOWIKI

5.04.2018r. PRZEDSZKOLAKI NA LEKCJACH W JEDYNCE

28.03.2018r. PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUSEK

28.03.2018r. WIOSENNY TURNIEJ KLAS I -III

28.04.2018r. PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO DYKTANDA (NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW

27.03.2018r. W KRAINIE PANI MUZYKI

23.03.2018r. NA KONCERCIE MAJKI JEŻOWSKIEJ

21.03.2018r. WYMIANA POLSKO - NIEMIECKA. JEDYNKOWE NUTKI W GORENZEN

21.03.2018r. WIOSENNE WYJŚCIE DO KINA

19.03.2018r. II Edycji Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii wg Świetego Mateusza Biblista Junior.

19.03.2018r. FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO "ZŁOTE PIÓRO"

16.03.2018r. LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO "LEON"

16.03.2018r. MOBILNE PLANETARIUM W JEDYNCE

16.03.2018r. MALI SPORTOWCY Z KLASY 3A

15.03.2018r. TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX SZKÓŁ

14.03.2018r. DZIEŃ OTWARTY W JEDYNCE

12.03.2018r. 3A BADA WŁAŚCIWOŚCI POWIETRZA

12.03.2018r. TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

9.03.2018r. REJONOWY ETAP MIEDZYPOWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

9.03.2018r. WIELKANOCNY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

8.03.2018r. DZIEŃ KOBIET W JEDYNCE

7.03.2018r. ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY W KLASIE 3A I 3D

6.03.2018r. KONKURS RECYTATORSKI

5.03.2018r. ZAJĘCIA Z KODOWANIA W KLASIE 1B I 3D

2.03.2018r. RADOSNA MATEMATYKA W KLASIE 3A I 3B

8.02.2018r. Lubsko - moja mała ojczyzna. Spotkanie klas III z Kawalerem Orderu Uśmiechu Panem Lechem Krychowskim

8.02.2018r. Tłusty czwartek w Jedynce

7.02.2018r. SERCE DLA AFRYKI Kwesta na rzecz fundacji Szymona Hołowni "Dobra fabryka"

6.02.2018r. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

2.02.2018r. Bal karnawałowy klas I-III

1.02.2018r. WOLONTARIUSZE INTEGRUJĄ SIĘ!

29.02.2018r. BEZPIECZNE FERIE. Spotkanie z policjantem i strażakiem.

22.01.2018r. Rozdanie listów pochwalnych

16.01.2018r. KONCERT MELOMANA "VIVA GITARRA!"

14.01.2018r. Nasi wolontariusze na 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10.01.2018r. KARNAWAŁOWE ZABAWY Z WOLONTARIUSZAMI

9.01.2018r. NAUKA PŁYWANIA

6.01.2018r. JEDYNKA W IV ORSZAKU TRZECH KRÓLI

27.12.2018r. Wolontariusze szykują się na 26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

22.12.2017r. WZOROWY CZYTELNIK 2017

22.12.2018r. Wigilia w klasie 3a

22.12.2018r. Wigilia w klasie 3d

22.12.2017r. DZIEŃ ANIOŁA

22.12.2017r. Wigilia w klasie 4d

22.12.2018r. Wigilia w klasie 4a

20.12.2018r. SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU W AKCJI

13.12.2017r. Podsumowanie Regionalnego Konkursu na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej

13.12.2017r. MIKOŁAJKI Z FALUBAZEM

8.12.2017r. MIKOŁAJKOWA NOC W SZKOLE KLAS 3A, 3B, 3D

6.12.2017r. MIKOŁAJKI W JEDYNCE

6.12.2017r. Jedynka na I Lubskim Jarmarku Świątecznym

5.12.2017r. Szkolny etap konkursu recytatorskiego "Las w prozie i poezji"

5.12.2017r. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA W JEDYNCE

4.12.2017r. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

1.12.2018r. 3a i 3d koduje czekając na święta z Edu Sense

1.12.2017r. DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z CHORYMI NA AIDS

24.10.2017r. Przedszkolaki w szkolnej bibliotece

28.11.2017r. 3d na lekcji w szkolnej bibliotece

1.12.2017r. 3a na lekcji w szkolnej bibliotece

28.11.2017r. DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

27.11.2017r. KONCERT MELOMANA "TAŃCE EUROPY"

28.11.2017r. JEDYNKA NA FINAŁACH POWIATOWYCH KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

28.11.2017r. NASI UCZNIOWIE NA ANDRZEJKACH W WTZ

27.11.2017r. Warsztaty rodzinne w 3d

25.11.2017r. MISTRZYNIE TENISA STOŁOWEGO

24.11.2017r. Klasa IVb i IVc na wycieczce w Zielonej Górze

24.11.2017r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

22.11.2017r. Doradztwo zawodowe - warsztaty w ZST w Lubsku "Odkryj swój talent"

21.11.2017r. MISTRZ SZACHÓW

20.11.2017r. Występy nszych uczniów z okazji wręczenia medali Prezydenta RP z okazji Złotych i Diamentowych Godów

20.11.2017r. KLASY 3A I 3D POZNAJĄ PRACĘ POLICJANTA

17.11.2017r. eTwinning " Rusz głową i wymknij się...".

16.11.2017r. MŁODZI NAUKOWCY - WARSZTATY CHEMICZNE

15.11.2017r. DZIEŃ MAŁEGO NAUKOWCA - WARSZTATY CHEMICZNE

13.11.2017r. Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w tenisie stołowym.

13.11.2017r. Akademia z okazji Święta Niepodległości

11.11.2017r. NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9.11.2017r. Finał konkursu plastycznego "Ojciec jakiego zapamiętałem - wspomnienia syberyjskich dzieci"

9.11.2017r. Wycieczka klasy IIIa i IIId do Zakładu Gospodarowania Odpadami w Marszowie

8.11.2017r. IIIc na wycieczce w Jeziorach Wysokich

8.11.2017r. ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA

7.11.2017r. JEDYNKA NA FESTIWALU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

6.11.2017r. Doradztwo zawodowe - spotkanie z fryzjerką Panią Anitą Pieniążek

31.01.2017r. Pamiętamy o zmarłych i poległych

31.10.2017r. Z życzeniami w bibliotece szkolnej

30.10.2017r. Doradztwo zawodowe - spotkanie z kosmetyczką Panią Edytą Potocką

27.10.2017r. Pasowanie pierwszoklasistów

26.10.2017r. Bal Wszystkich Świętych

10.2017r. Tradycje Halloween na języku angielskim

23.10.2017r. Polsko - Niemiecka współpraca. Goście w Jedynce.

19.10.2017r. Koncert melomana - Muzyka grecka

18.10.2017r. Wielkie czytanie w 3a

17.10.2017r. Lekcje pływania na basenie "Wodnik"

17.10.2017r. Kodowanie w 3a

17.10.2017r. Kodowanie na lekcjach informatyki

13.10.2017r. Apele grup wiekowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11.10.2017r. "Przerwa na czytanie" w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

10.10.2017r. Edukacja medialna w klasie 7b. Kolejne spotkanie z redaktorem Markiem Stępniem

10.10.2017r. IIId uczy się i bawi

5-6.10.2017r. W teatrze

3.10.2017r. Występami uczciliśmy dzień seniora

29.09.2017r. Dzień tabliczki mnożenia

27.09.2017r. Dzień Języków Obcych

23.09.2017r. 3a i 3d na festynie z okazji Święta Lasu

22.09.2017r. Sprzątanie Świata

22.09.2017r. Wycieczka klasy VIIa do parku linowego

20.09.2017r. Wyjazd klasy Ia na działki

19.09.2017r. Nowy Samorząd SP1

15.09.2017r. Międzynarodowy Dzień Kropki

18.09.2017r. Klasa IId na zielonych lekcjach w Dłużku

15.09.2017r. Zielone klasy - Zielone lekcje 3a na działkach w Dłużku

14.09.2017r. Pożegnanie p. I. Sidelnik

5.09.2017r. Uroczysta Msza na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4.09.2017r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

 

Rok szkolny 2016/2017

23.06.2017r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego2016/2017

19-20.06.2017r. Wycieczka klasy Ia do Kotliny Kłodzkiej

14.06.2017r. Festyn Ekologiczny

8.06.2017r. Piknik rodzinny w klasie Ia

7.06.2017r. Turniej siatkówki klas VI

2.06.2017r. Dzień sportu szkolnego

31.05.2017r. Wycieczka klasy Va i Vb do Warszawy

30.05.2017r. Międzyszkolny turniej minipiłki siatkowej "2 dziewcząt" klas IV.

23-24.05.2017r. Wycieczkla klasy IVa i IVb Liberec - Skalne miasto

18.05.2017r. Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas V

17.05.2017r. Gminny turniej lekkoatletyczny

16.05.2017r. Zielone klasy - zielone lekcje w Dłużku

12.05.2017r. Koncert melomana

12.05.2017r. Turniej ekologiczny

11.05.2017 Warsztaty dziennikarskie w klasie VIb z redaktorem naczelnym
Magazynu Lubskiego Panem Markiem Stępniem

5.05.2017r. Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego "I ty możesz zostać pisarzem"

5.05.2017r. Konkurs pięknego czytania klasy IV-VI

5.05.2017r. Bieg ekologiczny w Górzynie

4.05.2017r. Szkolny konkurs pięknego czytania - klasy I-III

28.04.2017r. Nagroda Lubuskiego Kuratora Oświaty - Kacper Czahajda laureat konkursu przedmiotowego z hostorii

25.04.2017r. Turniej piłki nożnej dziewcząt - etap powiatowy.

25.04.2017r. Warsztaty dziennikarskie na lekcji j. polskiego w klasie VIb

12.04.2017r. Pasowanie na czytelnika

11.04.2017r. Gminny turniej BRD

11.04.2017r. 2a zakłada klasowy ogródek

11.04.2017r. IIa na tropie wiosny

7.04.2017r. Sztafetowe biegi przełajowe

6.04.2017r. Jedynkowy dzień tangramów

29.03.201r. Minipiłka nożna dziewcząt

24.03.2017r. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej.

17.03.2017r. Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej.

14.03.2017r. Święto Liczby Π w JEDYNCE

13.03.2017r. Jedynkowy Dzień Tangramów

9.03.2017r. WYSTĘPY DLA PAŃ I DZIEWCZYNEK Z
OKAZJI 8 MARCA Z UDZIAŁEM DZIECI PRZEDSZKOLA NR5

8.03.2017r. Dzień Kobiet w kasie 2a

7.03.2017r. Szkolny turniej o puchar Dyrektora Szkoły - klasy II

7.03.2017r. 2a w Krainie Pani Muzyk

6.03.2017r. Dzień otwarty

3.03.2017r. Turniej wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

28.02.2017r. Koncert melomana - Muzyka Indiańska

28.02.2017r. Powiatowy turniej unihokeja dziewcząt - Kunice

28.02.2017r. 2a na warsztatach mydlarskich

27.02.2017r. Lekki tornister - zdrowy kręgosłup

23.02.2017r. Konkurs recytatorski

23.02.2017r. Lubsko - moja mała ojczyzna. IIa i IIb spotkanie z panią stomatolog Anną Jurków

21.02.2017r. Spotkanie ze strażakami

20.02.2017r. Klasa IIa i IId odwiedziły pogotowie ratunkowe.

16.02.2017r. Bal karnawałowy klas I-III

14.02.2017r. Walentynki w IIa

25.01.2017r. Zawody unihokeja

24.01.2017r. Rozdanie listów pochwalnych w klasach IV-VI

24.01.2017r. Rozdanie listów pochwalnych w klasach I-III

20.01.2017r. IIa pamięta o babciach i dziadkach

17. 01. 2017r. Zimowe zabawy IIa

12. 01. 2017r. Bezpieczne ferie. Spotkanie z policjantem.

16.01.2017r. IIa - uczniowie wraz z rodzicami przygotowali karmniki do "Ptasiej stołówki"

12.2016r. Zdrowe nietrudne w klasie IIa

22.12.2016r. "Dzień Anioła" w SP1

22.12.2016r. Wigilia klasy IIa

20.12.2016r. Jasełka w wykonaniu teatru szkolnego

20.12.2016r. Betlejemskie światełko pokoju

20.12.2016r. Ogólnopolski test ortograficzny

15.12.2016r. Wizyta naszych uczniów w staruszkowie

14.12.2016r. Rekolekcje szkolne

9.12.2016r. Wzorowy czytelnik 2016

8.12.2016r. Mikołajkowa wycieczka klasy 2a do Zielonej Góry

7.12.2016r. Gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt

6.12.2016r. Mikołajki w klasie IIa

2.12.2016r. Mikołajkowy turniej sportowy

30.11.2016r. Gminny turniej piłki koszykowej dziewcząt

29.11.2016r. Andrzejki w klasie IIa

29.11.2016r. Zdjęcia klasowe 2016/2017r

25.11.2016r. Dzień pluszowego misia z przedszkolakami

25.11.2016r. Dzień pluszowego misia w klasach I-III

10.11.2016r. Narodowe Święto Niepodległości

9.11.2016r. Koncert melomana - instrumenty smyczkowe

17. 10 - 8. 11. 2016
Śniadanie Daje Moc - Misje Śniadaniowe i Misje Domowe klasy IIa

8.11.2016 Finał Ogólnopolskiej Akcji Śniadanie Daje Moc w klasie IIa

SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO W IIA

Koncert melomana - tańce polskie

Lubsko moja Mała Ojczyzna - miejsca pamięci - IIa na spotkaniu z Sybirakiem Panią Haliną Skindzier

27.10.2016r. Bibliotekę szkolną odwiedziły przedszkolaki z przedszkola nr 5

27.10.2016r. Bal Wszystkich Świętych

26.10.2016r. Październik miesiącem bibliotek szkolnych

17.10.2016r. Dzień paskowo kratkowy

14.10.2016r. Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela

13.10.2016r. Wizyta przedszkolaków z przedszkola nr 5 w bibliotece szkolnej

11.10.2016r. Wielkie czytanie w klasie 2a - gość Pani Małgorzata Zamrzycka - Czerwony Kapturek

7.10.2016r. Ćwiczenia przeciwpożarowe w SP1

6.102.16r. Leśna wycieczka z okazji dnia drzewa klas 2a i 2d

27.09.2016r. 1a na zielonych lekcjach

24.09.2016r. Czeski dzień w 2a

23.09.2016r. 2a sprząta Świat

21.09.2016r. Zdrowe sałatki w 1a

20.09.2016r. 2a i 2b na zielonych lekcjach

14.09.2016r. 2a uczy się i bawi

12.09.2016r. Wybory do Samorządu Szkolnego

2.09.2016r. Uroczysta msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2016r. Rozpoczęcie roku szkolnego

 

 

Rok szkolny 2015/2016


24.06.2016r. Apel - zakończenie roku szkolnego 2015-2016

24.06.2016r. Apel - zakończenie klas VI

23.06.2016r. Uroczysta Msza na zakończenie roku szkolnego.

22.06.2016r. Klasy VI sadzą magnolie - Stefan i Wiesława

20.06.2016r. Lubsko moja mała ojczyzna - wycieczka klasy IIIa

14.06.2016r. Podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Omnibus"

10.06.2016r. Jak nie czytam jak czytam

10.06.2016r. Wycieczka do Wrocławia klasy Va i VIa

4.06.2016r. Uczniowie z naszej szkoły uświetniają obchody Dni Lubska

3.06.2016r. Podsumowanie ligi strzeleckiej

3.06.2016r. Święto szkoły - Dzień sportu

1-3.06.2016r. Wycieczka Do Krakowa

31.05.2016r. Mam talent

30.05.2016r. Górska wycieczka klasy Ia i Ib

24.05.2016r. Lubsko moja mała ojczyzna - wycieczka klasy Ia

24.06.2016r. MiniEURO – „Mała Gmina Duża Piłka”

21.05.2016r. Zawody wędkarskie

20.05.2016r. Dzień koloru niebieskiego

18.05.2016r. Ostatni koncert w roku szkolnym

17.05.2016r. Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Mamy w klasie Ia

12.05.2016r. Turniej 4 siatkarskich

12.05.2016r. Drugie życie odpadów

11-14.05.2016r. Wycieczka do Świnoujścia klas IIIa, IIIb, Vb

11-14.05.2016r. Wycieczka do Świnoujścia klas IIIa, IIIb, Vb cz. 2

10.05.2016r. Sztuka zrobić coś z niczego

10.05.2016r. Pokaz mody ekologicznej

29.04.2016r. Apele z okazji 3 Maja

28.04.2016r. Wizyta w szkole w Forst w ramach wymiany

27.04.2016r. Pasowanie na czytelnika

26.04.2016r. Turniej ekologiczny

22.04.2016r. Sprzątanie terenów

19.04.2016r. Wiosenne kanapki w Ic

15.04.2016r. Gminny turniej BRD

14.04.2015r. Warsztaty rowerowe w klasie Ia

12.04.2016r. Kwietniowy koncert z harfą

5.04.2016r. Sprawdzian klas 6

4.04.2016r. Lekcje z przedszkolakami

31.03.2016r. Spotkanie laureatów na uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2015/2016

23.03.2016r. Wycieczka klas IIb i IId

21.03.2016r. Powitanie wiosny

11.03.2016r. Tydzień matematyki

9.03.2016r. Dzień otwarty

8.03.2016r Dzień Kobiet

4.03.2016r. Wielkanocny turniej sportowy

2.03.2016r. Rytmiczny koncert

1.03.2016r. Gry i zabawy na śniegu w klasie Ib

25.02.2016r. Żywa lekcja historii

23.02.2016r. Konkurs ortograficzny

22.02.2016r. Mali mistrzowie z Ia

22.02.2016r. Konkurs recytatorski

12.02.2016r. Walentynki/ Dzień koloru czerwonego

12.02.2016r. Ia dokarmia ptaki

11.02.2016r. Id robi zakupy

9.02.2016r. Kolejny koncert

8.02.2016r. Bal karnawałowy w klasie Ia

8.02.2016r. Bal karnawałowy w Id

5.02.2016r. Id w bibliotece szkolnej

4.02.2016r. Dzień Babci i Dziadka w Id

4.02.2016r. Dzień Babci i Dziadka w Ia

4.02.2016r. Tłusty Czwartek

3.02.2016r. Dyskoteka Walentynkowy

2.02.2016r. Warsztaty plastyczne w świetlicy szkolnej

14.01.2016r. Wręczenie listów pochwalnych

22.12.2015r. Wigilia dla pracowników szkoły

22.12.2015r. Jasełka szkolne

22.12.2015r. Dzień koloru Białego

18.12.2015r. Wigilia w klasie Vc

17.12.2015r. Apel z okazji Praw Dziecka

14-16.12.2015r. Rekolekcje

15.12.2015r. Świąteczne warsztaty plastyczne

15.12.2015r. Zdjęcia klasy IIb

15.12.2015r. Zdjęcia klasowe

11.12.2015r. Falubazowe mikołajki

7.12.2015r. Wycieczka klas Ia i Ib

4.12.2015r. Wycieczka klas IVa i Vc do Goerlitz

4.12.2015r. Wizyta Mikołaja

2.12.2015r. Mikołajkowy turniej sportowy

1.12.2015r. Warsztaty plastyczne z p. Magdą Woźnicą

1.12.2015r. Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego "Las w prozie i poezji"

1.12.2015r. Kolejny koncert

25.11.2015r. Dyskoteka andrzejkowa

25.11.2015r. Warsztaty terapii zajęciowej

25.11.2015r. Dzień pluszowego misia

25.11.2015r. Wizyta pluszowego misia w przedszkolu nr 5

23.11.2015r. Zabawa andrzejkowa

23.11.2015r. Dzień koloru żółtego

20.11.2015r. Turniej szachowy

19.11.2015r. Wycieczka do sklepu zoologicznego

18.11.2015r. Świetlicowe kanapki

18.11.2015r. Bawarski koncert

17.11.2015r. Id robi kanapki

17.11.2015r. Turniej z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

11.11.2015r. Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

10.11.2015r. Apele z okazji Narodowe Święto Niepodległości

10.11.2015r. Lekcja patriotyzmu w klasie Ia

10.11.2015r. Wy(ko)miksuj się z dopalaczy

6.11.2015r. III Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej

5.11.2015r. Wizyta "Pszczółek" z przedszkola nr 5 w bibliotece szkolnej

3.11.2015r. Konkurs frazeologiczny

2.11.2015r. Wyjście dzieci ze świetlicy do biblioteki miejskiej

10.2015r. Międzynarodowy Miesiące Bibliotek Szkolnych

29.10.2015r. Bal wszystkich świętych

29.10.2015r. Mistrz pięknego czytania klasy IV-VI

26 i 28.11.2015r. Pasowanie na ucznia

21.10.2015r. Warzywno - owocowe ludki w Id

21.10.2015r. Dzień koloru pomarańczowego

19.10.2015r. Wycieczka klasy IIIa Suchodół

19.10.2015r. Wyjście do biblioteki miejskiej

14.10.2015r. Dzień nauczyciela - spotkanie z nauczycielami

13.10.2015r. Dzień nauczyciela - występy przedszkolaków połączone z akademią przygotowaną przez klasę IIIb

9.10.2015r. Klasa II wita kolorową jesień

9.10.2015r. Wizyta przedszkolaków z przedstawieniem

6.10.2015r. Koncert na "Dzikim zachodzie"

6.10.2015r. Dzień Seniora w LDK

2.10.2015r. Zawody szachowe

2.10.2015r. Wycieczka do Brzeźnik

1.10.2016r. Id uczy się, odpoczywa i bawi

30.09.2015r. Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

30.09.2015r. Dzień Chłopaka

28.09.2015r. Dzień Języków Obcych

25.09.2015r. Wycieczka na działki w Dłużku

24.11.2015r. Zielone lekcje w klasie Ia

21.09.2015r. Mali mistrzowie w Ia

18.09.2015r. Sprzątanie Świata

18.09.2015r. Ia sprząta Świat

16.09.2015r. Klub Puchatka

15.09.2015r. Id na przedstawieniu Dawno, dawno temu.

10.09.2015r. Wybory Samorząd Szkolny

7.09.2015r. Zajęcia praktyczne w Id

3.09.2015r. Ia uczy się i bawi

2.09.2015r. Uroczysta msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2015r. Rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2014/2015

26.06.2015r. Apel zakończenie roku szkolnego

26.06.2015r. Apel zakończenie roku szkolnego klasy VI

25.06.2015r. Msza na zakończenie roku szkolnego

17.06.2015r. Wycieczka klas VIb i VIc do Zielonej Góry

15.06.2015r. Spotkanie uczniów godnie reprezentujących naszą szkołę

11.06.2015r. Wycieczka klas IIa i IIb do Kotliny Kłodzkiej

10.06.2015r. Wycieczka Legoland Berlin

10.06.2015r. Podsumowanie konkursu "Omnibus"

9.06.2015r. Wyjazd do szkoły partnerskiej w Forst

8-10.06.2015r. Ogólnopolski konkurs BRD Włoszczowa

3.06.2015r. Obchody 60-lecia - LDK

3.05.2015r. Obchody 60-lecia SP1 - Uroczysta Msza

3.06.2015r. Obchody 60-lecia SP1 - Apel

1.06.2015r. Dzień sportu

26-28.05.2015r. Wycieczka do Krakowa, Zakopanego, Wieliczki.

22.05.2015r. Remonto w klasie IIIa

21.05.2015r. Wycieczka do Legolandu w Berlinie

21.05.2015r. Zielona lekcja klasy IIIa i IVa w Ośrodku Edukacji
Przyrodniczo Leśnej w Jeziorach Wysokich

18.05.2015r. Wycieczka do Czech, Pragi...

14.05.2015r. Kratki, paski i kropeczki

14.05.2015r. Elektroniczny koncert

13.05.2015r. Turniej 3 ognie

5.05.2015r. X Sejmik Krajoznawczy Stanisław Moniuszko

4.05.2015r. Apel klas I-VI z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

1.05.2015r. Marżonetki na uroczystościach 1 maja

30.04.2015r. Apel klas I-III z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

28.04.2015r. Wesołe lekcje języka niemieckiego

28.04.2015r. Podsumowanie konkursu plastycznego dla przedszkolaków z okazji DNIA ZIEMI

23.04.2015r. Dzień koloru różowego i fioletowego

22.04.2015r. Turniej sportowo wiedzowy z okazji DNIA ZIEMI

15.04.2015r. Koncert z saksofonem

13-17 Wyjazd naszych uczennic do Jugendherberge Gorenzen

10.04.2015r. Gminny Turniej BRD

30-31.03.2015r. Pasowanie na czytelnika

Konkurs "JA TO WIEM"

20.03.2015r. Obserwacja częściowego zaćmienia słońca z klasą IIIb

20.03.2015r. Wiosenny turniej sportowy

19-20.03.2015r. Dzień koloru zielonego

19.03.2015r. Sadzenie lasu przez klasę IVa

17.03.2015r. Dzień otwarty

13.03.2015r. Lubski konkurs recytatorski

6.03.2015r. Remont w klasie Ic

5-6.03.2015r. Wybory najsympatyczniejszej pani i dziewczyny w szkole. Dzień Kobiet

2.03.2015r. Wystawa z okazji narodowego dnia żołnierzy wyklętych.

16-27.02.2015r. Ferie zimowe 2015

13.02.2015r. Bal karnawałowy klas I-III

13.02.105r. Karnawał w klasie IIIb

12.02.2015r. Dyskoteka Walentynowa

12.02.2015r. Dzień koloru czerwonego

12.02.2015r. Tłusty czwartek, walentynki

11.02.2015r. Konkurs recytatorski

11.02.2015r. Występy artystyczne

5.02.2015r. Zabawy na śniegu w klasie IIIb

4.02.2015r. Ulepimy dziś bałwana? IIIa - odpowiada TAK!

3.02.2015r. IIIa dokarmia ptaki

27.01.2015r. Rozdanie listów pochwalnych

27.01.22015r. "Mam talent" w klasie IIIb

27.01.2015r. Dzień koloru niebieskiego

19.12.2013r. Jasełka w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej

19.12.2014r. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

17.12.2014r. Koncert

15-17.12.2014r. Rekolekcje szkolne

11.12.2014r. Wycieczka do fabryki bombek Złotoryja

10.12.2014r. Kanapkowo w klasie IIIb

10.12.2014r. Dzień koloru białego

9.12.2014r. Wzorowy czytelnik

8.12.2014r. Falubazowe Mikołajki

5.12.2014r. Mikołajki w szkole

4.12.2014r. Wycieczka na Tropikalną Wyspę

3.12.2014r. Sportowy turniej mikołajkowy

1.12.2014r. Zdjęcia klasowe

27.11.2014r. Wycieczka na tropikalną wyspę klasa IVc

27.11.2014r. Warsztaty terapii zajęciowej

26.11.2014r. Dyskoteka andrzejkowa

25.11.2014r. Światowy dzień pluszowego misia

19.11.2014r. IIIb z wizytą u Mikołaja w "Zaczarowanej zagrodzie"

12.11.2014r. Dzień brązowego koloru

7.11.2014r. Konkurs piosenki patriotycznej

7.11.2014r. Apel z okazji 11 listopada

31.10.2014r. Halloween

29.10.2014r. Wycieczka klasy Va - sadzenie lasu

14.10.2014r. Dzień Nauczyciela

13.10.2014r. Koncert melomana - CUBA

13.10.2014r. Akademia klas I-III z okazji DNIA NAUCZYCIELA

10.10.2014r. Lekcja w lesie klasy VIa

10.10.2014r. Dzień koloru żółtego

10.10.2014r. Sadzenie drzewek

9-10.10.2014r. Ślubowanie pierwszoklasistów

2.10.2014r. Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

30.09.2014r. Dyskoteka z okazji dnia chłopaka

30.09.2014r. Dzień chłopaka

26.09.2014r. Dzień języków obcych

20.09.2014r. V Festiwal kultur dawnych Guzów 2014

19.09.2014r. Sprzątanie Świata

13.09.2014r. IIa na GRZYBOBRANIU

11.09.2014r.Wybory do Samorządu Uczniowskiego

5.09.2013r. "Wielkie czytanie" w klasach pierwszych

Pierwsze kroki pierwszaków w szkole

2.09.2014r. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2014r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

8.2014r. Wakacyjny wyjazd do Forst

Rok szkolny 2013/2014

28.06.2014r. Wielki finał MUNDIALITO

27.06.2014r. Apel- zakończenie roku szkolnego klasy I-V

27.06.2014r. Apel - zakończenie roku szkolnego klasy VI

26.06.2014r. Uroczysta msza na zakończenie roku szkolnego

26.06.2014r. Zdjęcia klasy IIIa

25.06.2014r. Apel wręczenie nagród

18.06.2014r. Święto Szkoły, Dzień Sportu Szkolnego

17.06.2014r. Wycieczka rowerowa klasy VIb

17.06.2014r. Warsztaty - "Klejenie dętki to pestka"

17.06.2014r Zakończenie innowacji pedagogicznej "Lubsko - moja mała ojczyzna" - spacer po mieście klasa IIa

16.06.2014r. Zakończenie międzyszkolnego konkursu "OMNIBUS"

13.06.2014r. Ostatni koncert w tym roku szkolnym

12.06.2014r. Spotkanie z ratownikami WOPR

10-13.06.2014r. Wycieczka do Warszawy

9.06.2014r. Prace związane z postacią naszego patrona

6.06.2014r Bal klas VI

6.06.2014r. Spotkanie uczniów godnie reprezentujących naszą szkołę

5.06.2014r. Wycieczka klasy IIIc do oczyszczalni ścieków

5.06.2014r. Przegląd polonezów w wykonaniu klas VI

4.06.2014r. Wycieczka do zamku klas IIa i Vc
(Zamek Czocha, Świeradów, Szklarska)

Nasza drużyna na turniejach BwRD

29.05.2014r. III zjazd szkół im Jana Pawła II

21-23.05.2014r. Wycieczka Międzyzdroje-Świnoujście

20.05.2014r. Dzień mamy w klasie IIb

Z życia klasy Ia

17.05.2014r. Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w wędkarstwie spławikowym

16.05.2014r. Turniej szachowy

15.05.2014r. Turniej międzyszkolny w Szkole Podstawowej nr 3

15.05.2014r. Wyjazd do Jezior Wysokich i spotkanie z uczniami z Niemiec

Apele z okazji świąt majowych

24.04.2014r. Dzień Ziemi - turniej międzyklasowy.

16.04.2014r. Gminny turniej BRD

10.04.2014r. Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

7.04.2014r. Turniej sportowy DWA OGNIE "Kibic na 6"

1.04.2014r. Sprawdzian klas VI

27.03.2014r. Pasowanie na czytelnika

25.03.2014r. Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów
szkół podstawowych w województwie Lubuskim.

21.03.2014r. Turniej wiosenny w klasach IV-V

21.03.2014r. Powitanie wiosny w klasach I-III

7.03.2014r. Dzień kobiet

6.03.2014r. Dzień skakania na skakance

4.03.2014r. Dzień otwarty

3.03.2014r. Indiański koncert

27.02.2014r. Tłusty Czwartek

20.02.2014r. Konkurs recytatorski

19.02.2014r. Dyskoteka walentynkowa

3-14.02.2014r. Ferie 2014r

31.01.2014r Bal karnawałowy klas III

30.01.2014r. Szkolna poczta walentynkowa

28.01.2014r Rozdanie listów pochwalnych

21.01.2014r. Dzień Dziadka i Babci w klasie Ib

20.12.2013r. Dzień Anioła

20.12.2013r. Zdjęcia klasowe

19.12.2013r. Jasełka

19.12.2013r. Koncert Kozła

18.12.2013r. Wystawa Prawa dziecka

17.12.2013r. Z jasełkami w DPS

16-18.12.2013r. Rekolekcje szkolne

13.12.1013r. Falubazowe mikołajki

6.12.2013r. Mikołajki organizowane przez Samorząd Uczniowski

5.12.2013r. Konkurs recytatorski "Las w prozie i poezji"

5.12.2013r. Mikołajkowy turniej sportowy

29.11.2013r. Bal andrzejkowy klas I-III

28.11.2013r. Warsztaty Terapii Zajęciowej

27.11.2013r. Dyskoteka andrzejkowa

22.11.2013r. Dzień Pluszowego Misia

20.11.2013r. Wystawa pt. "Nie pal przy mnie"

13.11.2013r. Wizyta przedszkolaków w szkolnej bibliotece

13.11.2013r. Koncert pt. "Opowieści starego bosmana"

12.11.2013r. Nowo wyremontowana świetlica klas I-III

11.11.2013r. Miejskie obchody 11 listopada

8.11.2013r. Festiwal piosenki patriotycznej

8.11.2013r. Apel z okazji uroczystości 11 listopadowych

7.11.2013r. Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima"

7.11.2013r. Żywe lekcje historii

28.11.2013r. Pasowanie pierwszoklasistów

28.10.2013r. Wizyta Biskupa Pawła Sochy w naszej szkole

25.10.2013r. Turniej szachowy

22.10.2013r. Wyjście na warsztaty teatralne

15.10.2013r. Koncert "Tańce krajów Świata"

14.10.2013r. Szkolne obchody Dnia Edukacji

11.10.2013r. Gminne obchody Dnia Edukacji w SP1

10.10.2013r. Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę gdzie uczniowie z naszej szkoły czytali im książki.

10.10.20013r. Z okazji Święta drzewa leśnicy przeprowadzili zajęcia

2.10.2013r. Dyskoteka Dzień Chłopaka

30.09.2013r. Dzień Chłopaka

30.09.2013r. Wycieczka rowerowa klasy VIc

25.09.2013r. Wycieczka klas II "Falubaz"

19.09.2013r. Zielone klasy - zielone lekcje

18.09.2013r. Sprzątanie Świata

14.09.2013r. Festiwal Kultur Dawnych w Wicinie

3.09.2013r. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego

2.09.2013r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

08.2013r. Wakacyjny wyjazd do Forst

Rok szkolny 2012/2013

28.06.2013r. Apel - zakończenie roku szkolnego klasy I-V

28.06.2013r. Apel - zakończenie roku szkolnego klasy VI

27.06.2013r. Uroczysta msza na zakończenie roku szkolnego

21.06.2013r. Bal klas VI

20.06.2013r. Święto szkoły, Dzień sportu szkolnego

19.06.2013r. Spotkanie uczniów godnie reprezentujących naszą szkołę

18.06.2013r. Podsumowanie konkursu "Omnibus"

11-14.06.2013r. Wycieczka do Trójmiasta

8.06.2013r. Zawody wędkarskie

3.06.2013r. Wycieczka do fabryki czekolady

28.05.2013r. Sportowy turniej "Trzymaj formę"

27-29.05.2013r. Rekolekcje szkolne

23.06.2013r. Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

9-11.05.2013r. Wycieczka do Warszawy Cz.2

9-11.05.2013r. Wycieczka do Warszawy Cz.1

29.04.2013r. Uroczyste obchody "Świąt majowych"

26.04.2013r. Podsumowanie międzyszkolnego konkursu

24.04.2013r. Turniej w Jeziorach wysokich

23.04.2013r. Rada pedagogiczna z udziałem, uczniów, rodziców i obsługi

16.04.2013r. Międzyszkolny turniej "Mądre dzieci segregują śmieci"

12.04.2013r. Naszą szkołę odwiedzili rycerze.

22.03.2013r. Pokaz Poloneza

21.03.2013r. Dzień Wiosny

20.03.2013r. Gminny turniej BRD

19.03.2013r. Dzień otwarty w SP1

19.03.2013r. Wielkanocny turniej sportowy

18.03.2013r. Przedszkolaki brały udział w lekcji j. niemieckiego

8.03.2013r. Dzień Kobiet

4.03.2013r. Pasowanie na czytelnika

19.02.2013r. Konkursy recytatorskie

14.02.2013r. Poczta walentynkowa

7.02.2013r. Dyskoteka walentynkowa

5.02.2013r. Warsztaty "Klejenie dętki"

1.02.2013r. Miniatury sceniczne na języku polskim klasa Vb

29.01.2013r. Wręczenie listów pochwalnych

11.01.2013r. Turniej języka angielskiego

11.01.2013r. Spotkanie z ratownikami WOPR

19.12.2012r. Jasełka w Domu Pomocy Społecznej

18.12.2012r. Falubaz z Mikołajkową wizytą

18.12.2012r. Wigilia szkolna

14.12.2012r. Apel "Prawa dziecka"

12.12.2012r. Podsumowanie konkursu na szopkę

11.12.2012r. Turniej mikołajkowy

6.12.2012r. Konkurs piosenki Country

30.11.2012r. Zdjęcia klasowe

28.11.2012r. Dyskoteka andrzejkowa

27.11.2012r. Dzień pluszowego misia

23.11.2012r. Bal Andrzejkowy klas I-III

13-14.11.2012r. Spotkanie z czytelnikiem

12.11.2012r. Podsumowanie konkursu "Na wsypie Króla Maciusia"

9.11.2012r. Apele z okazji 11 listopada

8.11.2012r. Wizyta dzieci z Przedszkola nr 5 "Poznajemy baśnie"

25.10.2012r. Mistrz Pięknego Czytania

22.10.2012r. Kolejna wizyta muzyków

10.10.2012r. Pasowanie pierwszaków

19.10.2012r. Wystawa Dzień papieski

15.10.2012r. Wycieczka klasy Vc

12.10.2012r. Dzień nauczyciela

10.10.2012r. Wizyta leśników sadzenie drzewe

9.10.2012r. Kanapki w klasie Ia

28.09.2012r Dzień Chłopaka VIa

28.08.2012 Deutsche ABC

26.09.2012r. Dyskoteka Dzień Chłopaka

26.09.2012r. Wycieczka rowerowa klasy Vb

21.09.2012 Sprzątanie Świata

4.09.2012r. Uroczysta Masza na rozpoczęcie roku szkolnego

3.09.2012r. Apel rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Wakacyjny wyjazd do Forst

Rok szkolny 2011/2012

29.06.2012r. Apel zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29.06.2012r. Apel zakończenie roku klasy VI

28.06.2012r. Klasy VI w prezencie dla szkoły zasadziły magnolie.

28.06.2012r. Uroczysta Msza na zakończenie roku szkolnego

15.06.2012r. Bal klas VI

14.06.2012r. Sesja Janusz Korczak

14.06.2012r. Spotkanie z uczniami którzy godnie reprezentowali naszą szkołę

11-12.06.2012r. Biwak klas Va i Vb Kołatka

5.06.2012r. Miniatury sceniczne w na języku polskim w klasie IV

4.06.2012r. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2.05.2012r. Wyjazd do Forst

28.05-1.06.2012r Zielona szkoła Świnoujście

28-30.05.2012r. Biwak klasy IVc Łochowice

4.05.2012r. Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27.04.2012r. Polsko - niemieckie potyczki w Jeziorach Wysokich

18.04.2012r. Miniatury teatralne na lekcji j. polskiego

4.04.2012r. Wystawa prac wielkanocnych

4.04.2012r. Wielkanocny turniej przedszkolaków w SP1

3.04.2012r. Sprawdzian klas VI

26.03.2012r. Powitanie wiosny przez pierwszaków i przedszkolaków w przedszkolu nr 5

21.03.2012r. Koncert Majki Jeżowskiej

15.03.2012r. Gminny Turniej BwRD

13.03.2012r. Dzień Otwarty w SP1

8.03.2012r. "Dzień Kobiet"

6.03.2012r Koncert Reagge

2.03.2012r. Turniej sportowy "Baw się z nami - Jedz owoce z warzywami"

29.02.2012r. Uczennice klasy VI zajmowały ciekawą lekturą przedszkolaki.

10.02.2012r.Uroczyste podsumowanie termomodernizacji

8.02.2012r. Dyskoteka "Walentynkowa"

7.02.2012r. Pasowanie na czytelnika

31.01.2012r. Rozdanie Listów Pochwalnych klasy IV-VI

30.01.2012r. Rozdanie Listów pochwalnych klasy I-III

27.01.2012r. Bal karnawałowy klas I-III

13.01.2012r. Przegląd jasełek

13.01.2012r. Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

22.12.2011r. Wigilia klasowy Va

21.12.2011r. Wigilia szkolna

21.12.2011r. Szkolne Jasełka

19.12.2011r. Wigilia w Świetlicy Socjoterapeutycznej

19.12.2011r. Jasełka w Domu Opieki Społecznej

9.12.2011r. Mikołajkowa wycieczka do Zielonej Góry klasy Va

7.12.2011r. Mikołajkowy Falubaz w SP1

6.12.2011r. Mikołajki w naszej szkole

30.11.2011r. Andrzejkowa wizyta na WTZ

28.11.2011r. Obchody Dnia Pluszowego Misia

25.11.2011r. Konkurs piosenki Country

25,28.11.2011r. Wizyta w Przedszkolu nr 5 z okazji Dnia Pluszowego Misia

24.11.2011r. Dyskoteka andrzejkowa

23.11.2011r. Konkurs recytatorski "Las w prozie i poezji"

22.11.2011r. Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

21.11.2011r. Zdjęcia klasowe

10.11.2011r. Święto Niepodległości Narodowej

21.10.2011r. Tydzień Papieski

14.10.2011r. Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2011r. Pasowanie na ucznia klasy I

Nauka Pływania

30.09.2011r. Turniej języka niemieckiego

Dzień Chłopaka w klasie Va

29.09.2011r. Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca

16.09.2011r. Sprzątanie Świata

2.09.2011r. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2011r. Apel - uroczyste rozpoczęcie rokuszkolnego

Rok szkolny 2010/2011

24-27.08.2011r. Wakacyjny wyjazd do Forst

22.06.2011r. Apel - uroczyste zakończenie roku szkolnego

22.06.2011r.  Apel klasy VI

13-15.06.2011r. Wycieczka klasy Va i Vb Wieliczka, Kraków

12-13.06.2011r. Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Brodach IIIa

10.06.2011r. Spotkanie uczniów którzy godnie reprezentowali naszą szkołę z dyrekcją szkoły

7-8.06.2011r. Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej Ia Ic IIb

6.06.2011 Wycieczka klasy IIIa i Ib Gniezno, Biskupin, Zourolandia

6.06.2011r. Termomodernizacja szkoły

2.06.2011r. Święto szkoły. Otwarcie "ORLIKA"

25.05.2011r. Uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty klasa Ia

Wiosenne lekcje W-F na "Orliku"

29.04.2011r. Apele z okazji 3 Maja

4.2011r. Turniej dwójek dziewcząt w siatkówce

14.04.2011r. 6 latki w SP1

6.04.2011r. Wystawa prac

5.04.2011r. Sprawdzian klas VI

4.04.2011r. Montaż placu zabaw

24.03.2011r. Turniej wielkanocny

23.03.2011r. Gminny turniej BRD

21-23.03.2011r. Rekolekcje szkolne

14-16.03.2011r. Dni otwarte w SP1

11.03.2011r. Wieczorek klasy IVa z okazji 8 marca

9.03.2011r. Wesołe lekcje z przedszkolakami z języka niemieckiego

Sejmik Krajoznawczy o. Maksymilian Kolbe 4.03.2011r.

Bal karnawałowy klas I-III 22.02.2011r.

Wieczorek klasy IVb 21.02.2011r.

Wizyta przedszkolaków w naszej szkolnej bibliotece 17.02.2011r.

Pasowanie uczniów klas I na czytelnika28.01.2011r.

Rozdanie listów pochwalnych 25.01.2011r.

Jasełka w wykonaniu klasy IIIb w Przedszkolach Nr1 Nr2 Nr5

Jasełka 22.12.2010r.

Wigilia klasy Ia 22.12.2010r.

Wigilia klasy IVa 22.12.2010r.

Wesołe lekcje W-F na śniegu 8.12.2010r.

Wycieczka na tropikalną wyspę 6.12.2010r.

Turniej Mikołajkowy 2.12.2010r.

Dzień Pluszowego Misia 1.12.2010r.

Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej 26-27.11.2010r.

Bal Andrzejkowy klas I-III 26.11.2010r.

Konkurs piosenki angielskiej i festiwal country

Zdjęcia klasowe rok szkolny 2010/2011

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości 10.11.2010r.

Pasowanie pierwszoklasistów

Święto biblioteki 25.10.2010r.

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2010r.

Plac budowy "ORLIK" 6.10.2010r.

Turniej z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW 30.09.2010r.

Martyna Pawlukowicz wyścigi na ¼ mili

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2.09.2010r..

Apel - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 1.09.2010r.

Wyjazd do Forst 1-7.08.2010r

Rok szkolny 2009/2010

Apel - Zakończenie roku szkolnego

Apel - Zakończenie klas szóstych

Sesja historyczna „2009/2010 – Rokiem Historii Najnowszej”

Bal klas szóstych 18.06.2010r.

Dzień Sportu Szkolnego 16.06.2010r.

Wycieczka rowerowa klasy VI 9.06.2010r.

Sadzenie rododendronów przez klasy VI 7.06.2010r

Podsumowanie konkursu OMNIBUS 10.06.2010r.

Spotkanie uczniów którzy godnie reprezentowali naszą szkołę 31.05.2010r.

Apele z okazji dnia patrona naszej szkoły 25.05.2010r.

Turniej piłki siatkowej 4 dziewcząt 24.05.2010r.

Rozdanie listów pochwalnych dla rodziców uczniów klas pierwszych 24.05.2010r.

Zielona szkoła Międzyzdroje 17-21.05.2010r.

Uroczysty apel z okazji Święta 3 Maja 30.04.2010r.

Wyjazd do Łęknicy, Parku Mużakowskiego 24.04.2010r.

Sesja ekologiczna "DBAJMY O NASZE ŚRODOWISKO "23.04.2010r.

Wyjazd do Jezior wysokich, wymiana polsko - niemiecka 22.04.2010r.

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Turniej Wielkanocy 26.03.2010r.

Wyjazd do Ballenstedt 14-20.03.2010r.

Wiosna u Króla Maciusia 19.10.2010r.

Rekolekcje szkolne 15-17.03.2010r.

Występ w przedszkolu nr 5 10.03.2010r.

Kolejna wizyta filharmonii 10.03.2010r.

Dzień Kobiet 8.03.2010r.

Warsztaty poświęcone agresji 2.03.2010r.

Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej 22.02.2010r.

Bal karnawałowy klas I-III 11.02.2010r.

Wręczenie listów pochwalnych 15.01.2010r.

Filharmonia 15.01.2010r.

Turniej mikołajkowy 4.12.2009r.

Wycieczka klas VI do Żar 27.11.2009r.

V Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej Żary 27.11.2009r.

II Wojewódzki Festiwal Piosenki COUNTRY 27.11.2009r.

Bal andrzejkowy klas I-III 27.11.2009r.

Światowy dzień pluszowego misia 25.11.2009r.

Wystawa "antynikotynowa" 20.11.2009r.

Pasowanie na czytelnika 17.11.2009r.

Sadzenie lasu klasa Vb 17.11.2009r.

Zdjęcia klas w roku szkolnym 2009/2010

II Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Lubsko 13-14.11.2009r.

Harcerze i zuchy uświetniają miejskie uroczystości 11 listopada

Szkolne uroczystości z okazji 11 listopada

Harcerze sprzątają groby

Dzień Edukacji Narodowej wtorek środa

Filharmonia 8.10.2009r.

Pasowanie pierwszaków 6.09.2009r.

Rowerami na Grabówek 30.09.2009r.

Uroczysta Msza Święta Rozpoczęcie roku szkolnego 2.09.2009r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 1.09.2009r.

Wyjazd świetlicy socjoterapeutycznej do Forst

Rok szkolny 2008/2009

Apel - zakończenie roku szkolnego 19.06.2009r

Uroczyste pożegnanie klas szóstych 19.06.2009r.

Bal szóstoklasistów 06.2009r.

Podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Omnibus" 16.06.2009r.

Wycieczka rowerowa do Jezior wysokich 9.06.2009r

Uczniowie biorący udział w konkursie "latawcowym" 8.06.2009r.

Spotkanie uczniów którzy godnie reprezentowali naszą szkołę 3.06.2009r.

 Szkolny festyn "Z rodziną w Jedynce" 30.05.2009r.

Konkurs ekologiczny w Jeziorach  Wysokich
w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej 22.04.2009r.

DU BIST WAS DU ISST 30.03.2009r.

Sprawdzian klas VI 2.04.2009r.

Obóz integracyjny w Ballenstedt. 29.03-4.04.2009r.

Wystawa z okazji Dnia Życia 24.03.2009r.

IV Międzyszkolny Sejmik Krajoznawczy 12.03.2009r

Dzień Wiosny 19.03.2009r.

Dzień Irlandzki 19.03.2009r.

Pasowanie na czytelnika 17.03.2009r.

Rekolekcje 9-11.03.2009r.

Dzień kobiet 6.03.2009r.

Pokaz ratownictwa wodnego 9.02.2009r.
(jak uratować kogoś z załamanego lodu)

Rozdanie listów pochwalnych 3.02.2009r.

Karnawał w Jedynce 21.01.2009r.

Przedszkolaki w SP-1

Jasełka w wykonaniu IIb

Podziękowania dla naszych sponsorów

Podsumowanie konkursu na szopkę bożonarodzeniową

Apel klas I-III

Wigilia szkolna 18.12.2008r.

60 ROCZNICA UCHWALENIA DEKLARACJI PRAW CZŁOWIEKA - nasze prace

Mikołaj w SP-1 tradycyjnie na sportowo 5.12.2008r.

I Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Lubsko 28-29.11.2008r.

Zdjęcia klasowe w roku szkolnym 2008/2009

Sesja "90 ROCZNICA ODZYSKANIA
NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ"

Apel 11.11.2008r.

Halloween w SP1 28.10.2008r.

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2008r.

Pasowanie na pierwszaka 2008

Dzień Niemiecki

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 1.09.2008r.

Wyjazd świetlicy socjoterapeutycznej do Forst

Rok szkolny 2007/2008

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 20.06.2008r.

Bal absolwentów klas VI

Uroczyste wręczenie listów pochwalnych 13.06.2008r.

Wycieczka klasy Ia,b,c do ZOO we Wrocławiu 16.06.2008r.

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej 2-4.06.2008r

Wycieczka Rowerowa do Grabówka 29.05.2008r.

Wycieczka do 3miasta 26-28.05.2008r.

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej 26-27.05.2008r.

Ogólnopolski turniej BRD 10.05.2008r.

Wycieczka klasy VIa i IIIa  5-6.05.2008r.

Turniej ekologiczny w Jeziorach Wysokich 25.04.2008r.

Sadzenie drzewek 18.04.2008r.

Wycieczka do Ballenstedt 24.02.2008r.

Rekolekcje Wielkopostne

Rozdanie listów pochwalnych 24.01.2008r.

Zjazd absolwentów VIIb rok szkolny 1980/1981
11.01.2008r.

Karnawał w Jedynce 23.01.2008r.

Mikołajki 2007

Wycieczka na "Wyspę tropikalną"

Pożegnanie pani dyrektor Natalii Dąbrowskiej 30.11.2007r.

Dyskoteka szkolna 22.11.2007r.

W Europie jeździmy bezpiecznie

Uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Pasowanie na pierwszaka 2007

Rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008

Rok szkolny 2006/2007

Wakacyjny wyjazd do Forst

Wycieczka do źródła "Włóczęga"

Wycieczka do Warszawy czerwiec 2007r.

Wieczorek klas VI 15.06.2007r.

Wycieczka klasy Ib do Wrocławia 14.06.2007r.

Dzień Sportu 1.06.2007r.

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY 26.05.2007r.

Turniej "Dobre wychowanie na co dzień" 10.05.2007r.

Biwak w Świbnej klas IIa i IIIb

Wizyta Bp dr Adama Dyczkowskiego 26.03.2007

Powitanie Wiosny w klasach IV-VI 21.03.2007r

Powitanie Wiosny w klasach I-III 21.03.2007r

Rekolekcje wielkopostne 12,13,14 marzec 2007r

Dzień Kobiet 8.03.2007r.

Karnawał w Jedynce 15.02.2007r.

Wręczenie listów pochwalnych 13.02.2007r.

Wigilia 2006r.

Mikołajki 6.12.2006r.

Wycieczka do Parku Mużakowskiego 27.10.2006r

Sesja ekologiczna 26.10.2006r

Pasowanie na ucznia klasy 1, rok szkolny 2006/2007

Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

Rok szkolny 2005/2006

Zakończenie roku szkolnego 2005/2006

Pożegnanie klas VI czerwiec 2006

Wycieczka do Warszawy

Dzień sportu 6 czerwca 2006r.

Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

Kwiecień miesiącem zdrowia

Wycieczka do Huty Szkła WYMIARKI, basen w Żarach

Dzień wiosny 21.03.2006

Święta coraz bliżej

Konferencja poświęcona Marszałkowi Rydzowi-Śmigłemu i wielkim Polakom Kresowym

Dyskoteka 9.02.2006

Wigilia 2005

Złoty Jubileusz

Szalone liczby

Mikołajki

Rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006

Rok szkolny 2004/2005

Zakończenie roku szkolnego 2004/2005